Pyydä soittaa takaisin

Vuokraamme luksusautoja ja valmentajia

Tarjoamme ylellisiä autoja ja linja-autovuokraamoja, joiden avulla voit parantaa kokemuksiasi ja auttaa sinua saamaan parhaan hyödyn tilaisuuksista. Meidän tärkein prioriteetti on tyytyväisyys.
Voit tutustua Bhubaneswarin ja sen ympäröimäsi nähtävyyksiin, kun vierailet Odisha.

SL #

TYYPPI

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire tai vastaava850150014014
2Skorpioni tai vastaava1000180016016
3BRV tai vastaava1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda Kaupunki1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 tai BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

LIITETIEDOT

  • Driver Day BATA: 200 Sl: lle #1 - 6 ja 300 7 - 9
  • Night Allowance (22: 00 - 06: 00 Hrs): Rs. 200 Sl: lle 1 - 6 ja Rs. 300 7: stä 9: ään
  • Lähistöllä Halt Outstation: Rs. 300 Sl: lle 1 - 6 ja Rs. 400 7: stä 9: ään
  • Kilometriä & tuntia alkaa ja päättyy vuokra-asuntomme (Garage To Garage)
  • 4 Hrs / 40 Kms -laatan jälkeen voidaan myöntää 30 minuutin käyttöoikeus. Kaikkien mainitun laatikon ulkopuolelle ulottuvan jatkeen on oltava käytössä 8 Hrs / 80 Kms -laatta. 8 Hrs / 80 Kms -laatan päättyessä lisämaksu KM / tunti peritään kuljetusmaksun mukaan.
  • Taksoveron, Interstate Tax & Parking veloitetaan ylimääräisenä todellisen + GST: n mukaan: 5%.
  • Lähtösatamassa vähimmäisetäisyys lasketaan 250KM: istä kalenteripäivän tai todellisen etäisyyden mukaan, sen mukaan kumpi on korkeampi. Maksut ovat tariffin mukaisia ​​per KM: n mukaan.
  • Pysyvä ilmastointi on maksullinen Pro-rata -periaatteella.
  • Edellä mainittua tariffia tarkistetaan, jos polttoaineen hinta ja verorakenne kasvaa merkittävästi.

Ylellinen ilmastointi / valmentaja

13-paikkainen

20-istuttava, 27-istuttava

41-istuttava, 45-istuttava

ovat myös saatavilla kanssamme.

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

lisätietoja ja tietoja

LISÄARVOPALVELUT:

  • Automaattiset SMS-ilmoitukset varauksen vahvistamisesta.
  • Automated SMS / Mail -ilmoitus ajoneuvon ja kuljettajan jakamisesta ennen 02-tunnin pick-upia.
  • Daily News -paperi, mineraalipullo, sateenvarjo, ensiapulaukku, jääpalaketti ja kuivakudospaperi.
  • Kaikki ajoneuvot ovat ilmastoituja, savuttomia, siistit ja puhtaat.
  • Virvokkeita varten Snacks, Fruits & Juice järjestetään pyynnöstä valtuutetuille lisämaksuilla.
  • Autonkuljettajat ja / tai Sand Pebblen lentoasema edustaja, joka on sijoitettu tervetulomakkeella lentokentällä / rautatieasemalla vastaanottamaan vieraita ja heidän Pick-upiaan.
  • Sand Pebbles Tours tarjosi kokenutta kuljettajaa, nöyryyttävää, ammattimaista ja perehtynyt teihin ja yrityksen yhtenäisyyteen.
  • Tehokkaita koordinaattoreita on tarkennettu tapahtumapaikassa käsittelemään asiakkaiden tarpeita tapahtumissa ja konferensseissa.
  • Ympäri vuorokautta ohjaamo-palvelu on käytettävissä Corporate ja Executive Travels, sightseeing matkoja, opastettu kierros ja erityisiä tapahtumia.
  • Häät ovat saatavilla erityisillä ohjaamoilla.
  • Vieraiden mieltymyksiä koskevat yksityiskohdat tallennetaan Tietokantaan tarjoten entistä parempia palveluja myöhemmille tilauksille.

ON-LINE-VARAUKSET:

  • Auton varaukset on tehtävä ennen 24-tuntia. Kuitenkin Sand Pebbles Operations Desk voidaan ottaa yhteyttä, jos ajoneuvo vaaditaan 24 tuntia.
  • Varauksen tekemisen yhteydessä kaikki tiedot vaaditussa muodossa on toimitettava.
  • Online-varaukset noudattavat välittömästi maksua. Sovellettavia Govt. Käyttäjä maksaa verot, tietullihinnat, pysäköintimaksut ja valtion rajatarkastuslupamaksut taksilla annettaessa.
  • Sand Pebblesin verkkosivuilla tehdyt varaukset ja tapahtumat toteutetaan Sand Pebblesin vahvistamalla tavalla. Sand Pebblesillä on etuoikeus pahoitella vahvistettu varaus tarpeen mukaan.
  • 15%: n transaktiopalkkio arvioidusta laskutuksesta veloitetaan, jos varaus peruutetaan 06 tuntia ennen. Kun ohjaamo on pois Garage, täysi määrä arviota on maksettava vieras.
  • Kun olet online-varaus, voit tarkistaa tilasi 24Hrs-palvelun avulla.